bildiğiniz üzere çoğu twitch yayıncıların facebook gaminge gitmesiyle, yeni yayıncılara fırsat doğdu. peki yeni yeni ortaya çıkan yayıncılarımız bunu iyi değerlendirecek mi ?

şuanlık belirli tür oyunlar dışında oyun oynayan çok az yayıncı görüyorum. Gta rp ile ünlenmiş yayıncıların rp devrinin bitmesi ile başka içerik bulmakta zorlandıklarını gördüm, hatta bir çoğuda yayın açmıyor. sadece bir oyuna bel bağlamanın zararını görmüş oldular.

her şeyden önce davranışları çok önemlidir benim açımdan. insan doğallığını,samimiyeti bozmamalı elbette. fakat küfürleri ve aşırı laubalilik yapmamalı. egosunu belirli bir sınır içinde tutup, hakaret edilmediği sürece insanlara karşı kırıcı şekilde konuşmamalı. büyük yayıncılarda gördüğümüz tavırlar dan biridir bu. hakaret etmesen bile eziklemeye çalışıyorlar. bundan uzak durmaları ve herkese saygılı olmaları gerekir.

kesinlikle dramadan uzak durmalarını istiyorum. artık drama izleyici çekmek yerine tam tersi bir etki yaratıyor artık. çünkü izleyicilerin çoğu artık bu tür saçmalıkları yemiyor. onun yerine büyük yayıncılarla anlaşıp "desturlandın" gibi durumlarla kendini yükseltebilir.

oyunu iyi oynamanız dan çok muhabbetinizi iyi tutun. chatle sürekli laf atışmaları ve sohbet yayınınızın daha eğlenceli geçmesine ve izleyenlerin kendini değerli hissetmesine sebep olur. mümkün olduğu kadar herkesin yazısını okumaya çalışın. bunu yaparsanız 100 izlenmeye sahipseniz belilrli bir sürede düşmesi yerine çoğalmaya kadar gidebilir.

kullandığınız cümleler ve kelimeler size yakışmalı. hafif güzel bir ses tonuda olursa rahat biçimde yayınlarınızda keyifli vakit geçirebilir ve geçirtebilirsiniz.


en dikkat etmeniz gereken şey ise."bu işe para mantığı ile girerseniz ve bunu belli ederseniz ciddi manada nefret , kin ve linç yeme ihtimaliniz vardır." ek olarak "bu işi bir meslek görürseniz daha çok sever ve sabır ile yapmanıza olanak verip, para konusunda da daha sabırlı olursunuz."
dershane gidiyyorum yazının tamamını okumadım baslıga göre yorum yapıyorum

MEME AÇMAYIN LAN
dershane gidiyyorum yazının tamamını okumadım baslıga göre yorum yapıyorum

MEME AÇMAYIN LAN .
Elanur gibi giriyorsunuz oranızı buranızı gösteriyorsunuz sonra şarkı çıkartıyorsunuz daha sonra yayıncılıgı bırakıyorsunuz arada bir yapıyorsunuz lazım olan itemler ;

Niyetini baştan belli edenler için tabiki
lazım olan itemler ;
-Meme büyüklüğü
-küfür
-bacaklarını ara sıra göstermek
-yüzüne fondoten doldur

not : amacı farklı olan kişiler için geçerlidir .

dürüst yayın yapcak olan varsa yazsın edit geçim
yeni yayın acacak kişiler niyeti bozuk insanlar @kralba yazarının düşüncesi gibi devam edebilir kendisi dürüst yayın açacaklar için edit yapacagını soylemiş ben editleyeyim dedim .

edit ; Oncelikle arkadaşlar yayıncıları takip ediniz onları araştırın gerekirse eski video ve eskki fotograglarını inceleyin bakın yani nerede yorum patlaması yaşamıs suanda popüler olan yayıncılar eskilerden berlidir tanınan insanlardır. elwind , wtcn gibi .

Arkadaşlar bu işi para için değil zevk için yapın para için yaparsanız kaybedersiniz zevk için yapın.

Dürüst olun izleyicilerinize değer verin çevrenize söyleyin size destek verdikce parlayacaksınız.

kamera karşısına günlük kıyafet ile çıkmayın eşorfman ile izleyicilerinizin karşısında onları nasıl temsil ediyorsanız öyle çıkın.
Yeni yayıncılara tek tavsiyem , para için kişiliğinizden olmayın parayı kazanırsınız ama kişiliginizi asla !
Yeni yayıncılara tek tavsiyem şu olur ;

- Jahrein, wtcn, elanur ,holmees gibi tanıdığınız sizi popüler edicek kimse yoksa bu işe girmeyin...

Cünkü hepsi bağlantılı bir şekilde popüler oldu kimse ben baştan berlidir burdayım zamanla popüler oldum diyemez diyenlerde nankördür.

Enes batur reynmeni ünlü etti reynmen nankörlük etti aynı konu ?
Yayıncılıkta artık cok zor şuanda herkes bu işle uraşmak istiyor kısacası oturdugu yerden para kazanmak istiyor.

Ama malesef ünlü arkadaşınız yoksa sizde olamazsınız.
Hepsi baglantılı birşekilde ünlü oldular.