Genelde ana küfrü eden orospu çocuğu diyen ilginç bir streamer abimiz agresif ve sinirli ?? özünde iyi biri olduğuna inanırım birine eski videolarında iş yardımında bulunacağını felan söylüyordu bu kadar iyi yayınlar Twitch den yayıncı izleyebilirsiniz sinirlendirmeyin çok küfür eder ???
Cs go da yabancı kişiye Amınagoyim dedirten adam sonrasında kız arkadaşından özür diliyordu ??
Kızın annesi anneannesi topluca oturup yayını izliyorlarmış demekki
Bayıldıgım yayıncıdır
Evrim geçirmiştir eski fotolarına bakınca aglıyorum ????

Gercek adı Ferit Karakaya dır.
Yıllardır Esporcudur daha sonra twitch yayınlarına baslamıştır kendisini takdir ediyorum Başarısı çok üstün :(
Ben her şeyden önce insan karakterine bakarım. Başarıları olduğu doğru bu konuda hakkını yemiyorum ve başarıların devamını diliyorum.

Çok fazla aşırı derece hatta küfür etmesi gerçekten midemi bulandırıyor. twitchin de bazı toleranslardan verdiğini kaç kere şahit oldum. diğer yayıncılar aynı kural ihlali yapmasına rağmen onlar ban yedi fakat o yemedi. gerçek anlamda diyorum ki tehdit etmesi sizleri nasıl rahatsız etmiyor anlamıyorum. örnek olarak... "olum varya seni bulup öldürecem" diyor mesela şaka olduğunu biliyorum ama engel olunması gereken bir konu. en ufak bir eleştiri okuduğunda (küfür edenler hariç) ana,bacı,gardaş,sülale iğrenç küfürler. ben ediyorum arkadaşlar küfür, ama bu kadar iğrenç dereceye kaymıyorum. sadece bu değil

big boslayf gibi saçma sapan bir program yapmaları... bosslayf diye kanal açıp oraya abone olan bağış atanların hiç mi hakkı yok ? size diyorum bu dolandırıcılıgın başka bir adı olmuyor mu ? oraya bağış atan abone atanlar boşu boşuna mı attı ? böyle bir plan yapıp neden uymayıp milletin hakkı yeniyor ?

bir ara para dilenmesi vardı hatırlamayanlar için diyorum...ekmek teknesidir ne sözüm var nede art niyetim. ama sen esnaf değilsin ki . izleyicileri bir müşteri olarak mı görüyorsun... buna benzer bin bir çeşit hatalar. bende seviyordum takip ediyordum ama ciddi manada kendini bozdu.

+ olarak da küfür edip eleştirenleri hoş görmüyorum ve haklı bulmuyorum ama, kendisi birini eleştirirken bile küfür eden biri. neden biri ettiğinde zoruna gidiyor ve bana adam akıllı kültürlü eleştiri yapın diyor. önce kendisi eleştirmek nedir bir ögrensin sonra adam akıllı eleştiri beklesin. ben bir çok hatasını da gördüm

eski defterleri açmaya lüzum yok ama isteyen varsa da açabilirim

Türkiyede'ki competitive ruhu olan insanların temsilcisidir, aşırı küfür etmesi bu ruha sahip olmasından dolayıdır, bir kova burcu olarak feriti çok iyi anlıyorum benim başıma gelse ferit kadar sakin olamam, bana göre artık çok olgunlaşmış ve kitlesi çoktan oturmuş bir yayıncıdır, Jahreinin vesaire kişilerin desteği tabiki olmuştur ancak ferit kendi kitlesini kendisi oluşturmuştur, şişirme bir yayıncı değildir, feritin gelişiminde jahrein'den çok imbusymom,dezwend,keksville,reyhan,h3x gibi yayıncı ve arkadaşlarıyla oynanılan oyunlar ve oluşan eğlenceli ortam daha çok etkili olmuştur.