Valorant oyunu 1-2 Hafta Once Kapalı Beta Olarak Yayınlanmıştır Twitch baya prim kastıgı gibi yayıncılarda prim kasmıştır .Kapalı betayı drop düşürme haline getiren Valorant İzleyicilere Ara ara Drop gonderiyormuş bana düşmedi cok bekledim fakat şunu belirtmek gerektigini düşünüyorum .
Csgo 1999 yılından berlidir var olan bir oyundur tamamen oyuncular tarafından geliştirilen ve zamanla cok sevilen bir hale gelen oyundur hatta cogu kişi sistem gereksinimleri csgo için yeterli olsa'da hala günümüzde cs 1.6 oynayan cogu kişi vardır.
Dünyanın en iyi fps oyunu olan csgo'ya malesef valorant gibi bir oyun kafa tutamaz onceden oldugu gibi apex oyunuda kafa tutmuştu fakat 2 aya kalmadan apexi kimse hatırlamayacak hale gelmiştir.
Valorant yayıncı satın alarak drop dağıtıyor bence bu tamamen yanlıştır.
Oyuncuların cogu bunu hoş karşılamaz neden istemedigi bir ortama zorla sürüklüyorsunuz insanları twitch plaftormuna küsmüş binlerce kişi veya oyuncu yada yayıncılar oldugu gayet ortadadır.
Yanlış uygulamadır kimisi gece canlı yayını açıyor yayıncıyı izliyor uyuyor , sabah uyanıyor hala drop düşmüyor .
Tamamen insanları valorant oyunundan soguttunuz .
Twitch platformunda bu oyunun rekor kırması bizim gibi oyunu merak eden insanların araştırması sonucu doğal olarak ortaya cıktıgı apacık ortada koy kardeşim belirttigin fiyattan oyunu alan alır yada ücretsiz koy insanlar baksın oynasın boyle olmaz ki !
Cok haklısınız malesef bu oyun şuanda twitch herkes oynuyor oyunu beğenmeyen kişiler zorla oynatılıyor bence para karşılıgıda olsa zorla kimse oynamamalı
yaklaşık 20-21 yıldır varlıgını sürdüren csgo oyununa kimse kafa tutamaz cünkü insanları eğlendiren bir oyundur valorant oyunuda apex gibi sönücektir 2 aya kalmaz kimse konuşmaz herkes izlesin.
Csgo 128 tick getiriceğiz.
Valorant 128 tick getirdik.

Csgo Turkiye sunucuları için çalışıyoruz.
Valorant türkiye sunucusu hazır 2 haziran'da sizlerle.

Csgo aylardır 128 tick getiricek , valorant 2 hafta da getirdi.
Valorant ile csgo artık kıyaslanamaz arkadaşlar valorant oyuncusunu gerçekten seviyor.