VALORANT Kapalı Betası'na katılmak istiyorsanız Twitch Yayıncılarından Filtreleme Kısmına Droplar Etkin Yaparak VALORANT YAYINLARINI İZLemelisiniz herhangi bir taktik yok drop düşerse düşer. oyunu yayıncılardan gördüğüm kadari ile güzel fakat detaylı konuşmak ters olur oynamadıgım oyun hakkında düşündüklerimi yazamam ve yaklaşık 5 gündür drop düşmesini bekliyorum.
Düşecegi yok sanırsam.

Bu oyun kimlere yaradı diye sorarsak kesinlikle twitch yayıncılarına yaradı .
bu sayede twitch'de cogu yayıncı İzlenme Rekorlarını Kırmışlardır.
Valorant oyununda drop düşmeyince denetim masasından kaldırdıgım oyundur fakat şaşırdıgım şu ki bu oyunu tasarlayanlar kaldırırken bile diğer oyunlar gibi eminmisiniz kaldırmaya gibi bir soru sormamış cok iddalı olsalar gerek anında hemen kaldırıldı oyun bilgisayardan hadi bakalım
Drop düşüremedim fakat vazgeçmedim beyler 6.gündeyim rekor bende olsa gerek yayın sürekli açık taşakmı geçiyorlar acaba
valorant oyunu kesinlikle csgo gibi bir fps oyununa kafa tutamaz tutsa bile apex gibi 2 aya kalmaz söner bu da söner yani kimse uzun süreli oynamayı düşünmez cs go cok farklıdır.
valorant asla cs ile yan yana durabilecek bir oyun değil zaten.bunun nedeni cs'nin çok iyi olması değil farklı kulvarda yarışmaları.valorant benim için overwatch kafasında bir oyun.
valorant duyurulması cs için gayet iyi bir olay,unutmayın rekabet varsa gelişme olur.sektörde tekelleşme olmaması biz oyuncular için büyük fırsat.valve götü yalamaya uğraşmayın.
drop düşmekten kastları ne acaba merak ediyorum. abim 2 haftadır yayın izliyor bir tane gelmez mi adama ? işin garibi ise düşen kişileride görmedim, belki düşmüştür ama nedense kimse bana düştü demiyor. bir gta rp devri başlamış gibi. yeni yeni kişiler çıkmış volorant oynuyor. hemde baya bir kişi :) sanırım gta rp de sabah akşam yayın yayıp, gta rp bitince kaybolan yayıncılar gibi olacaklar.

işin bir diğer garibi, bu yeni yayıncılarda büyük yayıncılarla ortaklaşa yayın yapıyorlar. arkadaşlarımı yoksa tamamen tesadüf mü ?
"Valorant drop düşürmek"
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır valorant drop düşürmek için uğraşıyordum.
Valorant drop düşmedi malesef bu oyunun bu şekilde dağıtılması çok saçma.

Birileri oynarken diyerleri izliyor ve bu şekilde twitch'de izleyici kasıyorlar unlost bile lylonun rekorunu kırdı.

Diyeceğim birşey yok saçma bir oyun oldugunu buradan anladım