Ne zamandır girmediğim twitchde gene dramalar, gene saçma olaylar ve gene, gene "oturan sallamacı" dan çıkan olaylar.

Hepsine detaylı ve tarafsız baktığımı belirtmek istiyorum

insan oğlunda görülmeyen ama uygulandığında kanıtlana bilen "akıl" denen bir şey var. aklı olan bu tür olayların hem saçma, hem ne kadar mantık dışı, hemde kıskançlık olduğunu anlar.

yaklaşık 3-4 yıldır şahsın ve diğer yancılardan, desturladığı kişilerden oluşan yayıncı kitlesi vardı. bakın o kadar fazla ki kitle diyorum. çünkü o yayıncının bide yancılarının, yancısının, sevgilisi v.s akraba gibiler :) twitchde sanki tercih yapılanması var ve o yapılanın başları bunlar gibi, sürekli birilerini yayıncı yapıyorlar. her neyse konuya dönelim

bu oluşan akraba sisteminden sıkılan kitleler ve, pandemi süreci yüzünden "z" kuşağı dediğimiz neslin twitch ile tanışmasıyla oluşan, twitch trafiği ile bir takım yayıncıların çok izlenmesi yüzünden dönen durumdur.

durumun bu şekilde olmadığını varsaysak bile, izlenme sayısı artan kişilerin bot attığı kanıtlanmadığı yetmez gibi, ilginç teorilerle bot atıldığına dair kanıt göstermeye çalışan insanların olduğunu da belirtmek istiyorum.

üzüldüğüm konu ise bu olayların gene sadece bir kişi ile yayılıp, yancılarına kayıp, onlarında kendi ve diğer kitlelere toxic oluşturup bot atıldığı veya attığı vurgulanan kişilerin sürekli üstüne gelinmesi.

ve ben gene twitchden soğudum ve gene mafya meselesinin ne kadar saçma olduğuna inansam bile "tek-el" muhabettinin ne kadar doğru olduğuna inandım.

kendi kitlesinden bir çok kişi ondan çok izlendiği zamanlar neden aynı muhabbeti yapmadı kafada ayrı bir soru işareti?

havadan 3 elma düştü hepsi bana dedi ve ortalığı gene karıştırdı...

birisinin cidden bu adama ağır savaş açıp bitirmesi lazım yoksa hiç bir zaman twitchde toxic ortam ve dramalar bitmeyecek...