başlığı anladınız işte, twitch kliplerinden komik montaj yapan kanallardan söz ediyorum.

bu montaj yapan kanallardan ciddi manada rahatsızım. sürekli aynı yayıncılar ve sürekli aynı tepkiler veren yayıncılar. bunlarda çok izlenen yayıncılar oluyor. izlerken gülemiyorum çünkü önceki video ile bir sonraki videoda ki insanların tepkileri neredeyse aynı.

twitchden soğudu mu belirttim. son dalım olarak montaj yapan, günlerini veren emekçi arkadaşlarıma tutunmaya çalıştım fakat onlarda aynı.

bir çok kanal var montaj yapan. sanki twitchde 3-5 yayıncı dışında başka bir yayıncı yok gibi sürekli aynı kişiler. evet o videonun çok izlenmesi için yapıyor, artık komik gelmiyor bana.

bakın montaj yapan arkadaşlar. gerçekten bu işte başarılısınız hakkınızı veriyorum. twitchte bir sürü yayın yapan yayıncılar var. kanal adınızı değiştirip sadece 3-5 yayıncı için yaptığınız yayıncıların ismini yazın. yada iş başvurusu yapın o yayıncılar için özel montaj yapın.

bu konudan rahatsızım, hele bir yayıncılar var yayınlarının yüzde:80 ni rp. o yayıncılar bana komik gelmeyi geç her hangi bir duygu hissi bile vermiyor artık.

twitch gözümde can çekişiyor siz bari yapmayın ne olur...

düzeltme: entymi girdikten sonra okuduğumda fark ettim. "başlığı anladınız lan işte" gibi asabi bir cümle ile başlamışım. artık oradan anlayın ne kadar bıktığımı. yayıncı ismi vermedim ama verecem.

kendine müzisyen ve yancıları, wtcn, jahrein ve boostladığı yayıncılar... bana lol için montaj yapanlar hariç. bir tane montaj yapan gösterin ki bu isimler dışında bir montaj yapmış. yani bu isimlerin olmadığı bir montaj. wtcn montajı çıkıyor, sonra başka bir yayıncı, tekrar wtcn çıkıyor sonra kemal, sonra başka bir yayıncı ondan sonra jahrein, tekrar kemal. ya sürekli böyle. abi kocaman twitch bu kadar mı oldu artık. 7 yılımın birikimi 3-5 yayıncı ile eriyip gidiyor.

son bir dalım vardı oda kırıldı...

elveda twitch.

-ayarlar

-hesap ayarları

-hesabımı sil :(