evet abi yayınlarında nerdeyse hiç küfür etmeyen bu adam, taciz ve zorbalıktan ban yemiş. bağışlara ana avrat söven bazı gereksiz kişiler ban yemez.

levonun neden ban yediğini bilmiyorsanız bakın. aynısını yapan bir çok yayıncı biliyorum ama yemezler.

bu banı 24 aralıkta yemiş, twitch izlemediğim için yeni haberim oldu. twitch yine adaletsizliğini yapmaya devam ediyor. bok gibi bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

aklıma ne geliyor biliyor musunuz.

bir yayın açıp, bana gelen bağışa ana avrat sövüp, chate haklısın yazan abici bir tayfa istiyorum. sabah akşam millete sallayan bir yayıncı olup, tüm izleyici ben almak istiyorum. sonra da bana laf atan olursa "gidin şunu izleyin prim veriyorum" demek istiyorum. yanımdaki tüm arkadaşlarıma ana bacı avrat düz gütmek istiyorum. beni izleyen küçük çocuklara ağız dolu küfürler etmek istiyorum. sonra biri bu çocuklara bir şey deyince onlar üzerinden duyar kasmak istiyorum.

ben bir yayın açıp saçma sapan taklitler yapmak istiyorum. beyinsiz biri olmuş gibi yapıp insanları kandırmak istiyorum. muzik ile ilgilendiğimi söyleyip muzik ile ilgili nerdeyse hiç içerik çekmiyorum. sürekli bir hayvana benzetilip, prim kasmak istiyorum. bir büyük yayıncı abimi de arkama alarak hiç emek harcamadan, yüksek bir izleyici kitlesi oluşturmak istiyorum. babamıda yanıma alıp onada salak gibi davranmasını söylüyorum. sınırsız küfür edip beni izleyenlere kötü örnek olmak istiyorum.

allah aşkına söyleyin, çok mu şey istiyorum...

not: bazen insanların bunu görüp neden izlediğini sorguluyorum, bazende nasıl göremediklerini sorguluyorum. aslında ben sürekli bir şeyleri sorguluyorum galiba o yüzden "koyun" olmuyorum...