Counter strike global offesive en önemli organizasyonlar arasında yer almaktadır. Starladder major 2019'a sayılı günler kaldı. CS:GO bu önemli turnuvayı mutlaka takip etmek gerekli. CS:GO epor arenasında heyecan starladder major 2019 ile devam edecek. Hali hazırda elemeleri devam eden organizasyonunda turnuvaya katılacak olan takımların belli olması beraberinde ana turnuva başlayacak. En güçlü takımları bir araya getiren turnuvada büyük çekişmeler olacak. Dünyanın en büyük en güçlü cs go takımları 1 milyon dolarlık büyük ödül için mücadeleye girecek. Turnuvaya toplam 16 takım katılacak bunla belli oldu. Japon araba üreticisi TOYOTA CS:GO turnuvalarından Blast Pro Series Moskova 2019 sponsor oldu. RFRSH Entertainment toyota ile partnerlik anlaşmasında olduğu anlaşıldı. Blast Pro Series Moskova 2019 sponsor olan Toyota anlaşma beraberinde turnuva yayınlarında yer alacak. Toyota Rusya pazarlama müdürü Tatiana ise şu açıklamada bulundu.
Bu büyüklükte bir turnuvayı desteklemekten ötürü çok memnunuz. Bu Toyotanın Rusya'daki Rusya'daki ikinci espor projesi olacak. E spor seyircileri modern teknolojinin temeli genç ve gelişmekte olan insanlardan oluşuyor. Teknoloji her zaman Toyota arabalarının ana çekirdeği olmuştur. Hem normal düzey arabalarda hem de en yeni gelişenlerde diyerek sözlerini tamamlamıştır.

Blast Pro Series Leo Matlock ise

Blast pro series Moskova'nın ana sponsorlarından ve Blast serisinin ilk araba sponsoru olan Toyota'ya hoş geldin demekten memnuniyet duyuyoruz. E spor ekosistemini birinci sınıf rekabet ile büyütmek ve yeni marketlere ulaşmak için ve Moskova'da yapılacak ilk turnuva için böylesine saygın bir partneri duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu Rusya'da düzenlenmiş olan en büyük espor turnuvası olacak. Blast Pro Series için iyi bir gösterim olacak. Şeklinde açıklamalarda bulunmuştur.

CSGO espor arenasının en önemli organizasyonu için havuza sunulan ödül 250 bin dolar olmaktadır.