Birçok kişi CS:GO 5v5 ciddi maçlar dışında arkadaşlar ile ara sıra eğlenmek ister ve bu eğlenceli maçların arkasında slam uygulaması yatar birçoğunuz slamı bilirsiniz ama slam nasıl kullanılır hakkında fikriniz olmayabilir onun için şöyle meraklı arkadaşları içeri alalım.
CS:GO Slam Kurulumu ve Kullanımı
CS:GO Slam kurulumu için öncelikli olarak programın indirilmesi gerekmektedir. Program indirildikten sonra karşımız çıkan Rar. Dosyası masaüstüne atılmalıdır. Daha sonra bu programı masaüstünde açtıktan sonra ise aşağı kısımda ‘’ import ’’ yazan sekmeye tıklanmalıdır. Daha sonra bilgisayarda bulunan MP3 dosyası seçilerek aç sekmesine tıklayarak ses dosyasının eklenmesi sağlanmaktadır.

Eklenen bu ses dosyalarının oyun içerisinde çalıştırılması için ilk önce tuş eklemesi yapılmalıdır. CS:GO Slam tuş ekleme işlemi için öncelikle Slam programından daha önce seçtiğimiz müzikler arasından birini seçiyoruz. Dosyanın üzerine sağa tıkladığında çıkan sekmelerden ‘’ set bilind ‘’ sekmesine tıklanmalı ve ekrana gelen kutucuklarda istediğiniz tuşun atamasını yapıp tamama tıklanması ile oyun esnasında o tuşa basıldığında o ses çalacaktır. Ayrıca yine bu sekme üzerinde sesi kısmak ve tuş değişiklikleri de yapmak mümkündür.

Bu programın CS:GO’da çalışması için ise oyunda konsolu açıp ‘’exec slam’’ yazıyorsunuz. Daha sonra ekrana bu kez ‘’ a’’ yazıp Enter tuşuna bastıktan sonra ise hangi mp3 dosyasını kullanmak istiyorsanız yazmanız yeterli olacaktır.
CS:GO Slam Sesleri
CS:GO Slam sesleri olarak ister bilgisayarınızda olan MP3 dosyalarını ekleyebilir isterseniz de paket halinde ve oyunda kullanılmak üzere hazırlanmış olan paket içeriklerini de kullanabilirsiniz. Bu paketlerin içerikleri değişebilmektedir. Ayrıca sizinde favori seslerinizi indirerek kendi tarzınıza uygun bir paket oluşturabilirsiniz. Burada önemli olan bu programı oyun içerisinde ne sıklıkla ve hangi amaçla kullanacağınızdır. Çünkü bazı kişiler spam amaçlı kullanırken bazı oyuncular ise oyuna enerji ve heyecan katmak amaçlı olarak bu sesleri kullanmaktadır.