Ülkemizde gereksiz şişirilen kişilerden sadece bir tanesi. O kadar gereksiz ki. Sonrasında kahvehaneden beter bir ortam oluşmaya başladı. Mesele bir kadına ettiği laflar degil. Çok da umrumda. Ama bunu milyon izlenecek bir videoda söyleyip yayınlamak. Bu kadar saygı gösterdiğiniz sevdiğiniz biri bu şekilde bir videoya laik görüyorsa sizi, demek ki en baştan bu şekilde sadece kendi fikirlerini aktarıp "Parama bakarım lan ben" diyen bir kişiymiş. Art niyet aramıyorum. Ortada art niyet var zaten.bide bunlar kadın hakları diyince,duyar kasarlar,en iyi kadın savunucu olurlar...

o videoyu hatırladınız dimi. bulamadım da :) her neyse...

siz bu adamın gerçekten orjinal bir kişilik olarak mı görüyorsunuz :) adam para için facebooka geçen yayıncılardan bin kat daha beter. mide bulandırıcı espiriler,küfürler,edepsizlik diz boyu. bide ona arkada gülenlerin bir gram samimiyetine de inanmıyorum. neden her zaman oradalar ? gereksiz şişirilen insanların arkadasından düşmeyin... sonra şımarıyorlar kendilerini bir b*k sanıyorlar. bu adamın düşüncelerinin bilmeyen kişiler varsa da üzülüyorum. adamın anlattığı her şeyi zaten ben biliyorum.

milletim gereksiz ve saçma insanları yükseltmeyi her zaman seçmiş sonrasında pişman olmuştur... ama ne fayda. ne yazsak ne çizsek boş. güldürüyor diye kimlerin peşinden gidiyoruz farkında değiliz.

vatanımıza ihanet edenler... bir hayvanı öldürenler...elitim diyip iğrenç insanlar...ünlü oldum diye kendini dokunmaz sananlar...bağış topluyorum yalanıyla donlandıranlar...sahte bağışlar...eleştirilemez olmaları vs... uzayıp gider. ben her şeyi geçtim... bide bu tür insanları sevip hayran olup onu kendinden üstün görenler varya, onlara karşı duygum kalbimde öyle bir oturuyor ki. farkında değilsin kardeşim. o da insan.

sağlık olsun...