Twitch 'de toplam 933.640 takipcisi bulunan yayıncı.

Adı : necati akçay

Yayıncılıgı cok uzun yıllara dayanmaktadır çoktan berlidir tanıyorum.
gerçek adı necati akçay olan yayıncıdır.
trabzonludur yayınlarıda gayet hoş ve güzeldir

Bu arada honda civic kırmızıyı sattı.
kendisi takip ettiğim yayıncılardan biriydi. 2 hafta önce facebooka tamamen geçmesiyle, twitch defterini 1 seneliğine kapatmıştır. senelerdir tanıyorum, meme açtığı yayın dan tut, oxi ve jahreinle kavgalarına kadar. jahrein bu adamı hiç çekemedi. umrumda değilsin diyip her yerde laf attı.

prim vermiyecem diyip aptal aptal yorumlar yaptı. bir ara gene hype düzeldi fakat, gene jahrein kitlesini kandırıp. bu adamı linç ettirdi. chatte edilen küfürlerin haddi hesabı yoktu. 5 k izlenen yayın. bunlar yüzünden 1 k lara düşmüştü. adamın öyle bir kitlesi var ki, tövbe haşa jahrein allah her dediği doğru ve sorğusuz yerine getir. mantıkları bu.

bende bu haksızlıkları maruz kaldığı için kendisine destek verdim. zaten izlerken eğlendiğim nadir yayıncılardan. sevmiyenlerin yüzde:90 nı jahrenin kitlesidir. o yüzden sevilmesi gereken insanı sevdirmemek için ellerinden geleni yapıyorlar.

nereler gittik gene konu zeondu ben jahreine girdim. çünkü adamın drama yapmadığı yayıncı kalmadı. kim yüksek izlense orada jahrein var.

güle güle zeon...