nam-ı diğer "gurt". Profesyonel kariyerine kendi kurduğu Rampage On The Way takımıyla adım atan ve daha sonra 2012 yılında Dark Passage kadrosuna katılan Theokoles, beklenen performans elde edilemeyince takımdan ayrılarak Random Encounter üst koridoruna, yaklaşık bir ay sonra ise ormancı rolüne geçti. burada gösterdiği iyi performans sayesinde dp ye tekrar transfer oldu.
2013 YST de En İyi Ormancı seçilmiş olan gurt reis, Sezon 4 te Wildfire kadrosunda karşımıza çıktı. Ligin en tecrübeli ormancılarından biri olan ve “Ejderha ve Baron’un canları azaldığında zaman benim için adeta yavaşlıyor” sözleriyle akıllara kazındı. 2015 de beşiktaşa transfer olan gurt ,Kış Mevsimi Finali 2015 te hem Beşiktaş kadrosuyla birlikte şampiyon olan hem de En İyi Ormancı seçilen Theokoles, 2015 IWCI turnuvası finalinde Brezilya'nın en iyi takımı olan INTZ e karşı galip gelerek Sezon Ortası Özel Turnuva'da Türkiye yi temsil etti.

Fakera yaptığı baskınla insanların hafızasında unutulmayan bir yere sahip olan Theokoles,Türkiye'ye döndükten sonra oyunculuk kariyerine ara verdi. yayıncı oldu.

kanalı
League of legends dünyasının en samimi en içten adamlarından biridir, yayınlarında neredeyse hiç küfür etmez.Favori karakterleri Jarvan ve Warwicktir Ayrıca Muhammed'in Lakabı "Gurd"dur