çıklama yayını açarak tr twitch rekoru kırmıştır suanda yayın yapmıyor ama geçen aylar cs go oynuyordu ifşa konusunada gelirsek ;

Fazlasıyla acıdığım şahıstır şantaj yapıyolar resmen hadi şantaj yapıyolarda ah be güzel kızım sen ne biçim insanlarla ne biçim ilişkiler kurdunda kendini şuan bu duruma düşürecek malzemeyi onlara verdin .türkiye'de kadın olmak gerçekten zor , adam olabilmek de görüldüğü üzere imkansız .

sevmesem dahi böyle bi olayı yaşamasına üzüldüm.
Bu olayda birilerinin bu kızı bitirme projesi oldugunu düşünüyorum.

Elanur pat ; Açarsın oranı buranı kimsenin umrunda olmadı sözleri beni hep düşündürüyor.
suçlu değilsin duygu beraber yola cıkıp güvendin birilerine yolladın ve birileri birşey teklif eder ondan aldı ne teklif etti bilmiyorum ama sanırsam çıkarı var .
piyasaya yayıldı ve herkes sana psikolojik linç girişiminde bulundu .
Konun geçmese bile her yayıncı lylo hakkında konusmayacagım dedi soru işareti oluşturdu kafalarda oysaki arkadaşlar herkezin özel hayatı kendisine kimse kimseyi ilgilendirmez diyemediler sana tavsiyem eskisi gibi ol dimdik ayakta dur yayınlarına devam et kendini üzme, yaptığın yanlış değildi. herkesin bir bedeni var ve herkes bedenini istediği gibi kullanabilir. çık ve yayınını yap, başın dik bir şekilde konuş. çünkü hatalı olan sen değilsin, bunu yapan şerefsizler ve bu şerefsizlere çanak tutan gevşekler.
Twitchin kanser kitlesi şuanda elanurun ifşasını bekliyorlar.
Lyloyu bekledikleri gibi...
Böyle kişilere acımıyorum kendi düşen ağlamaz ünlü ve popüler birisisin bunu yapman hata !
hata ile yanlış aynı şeylerden değildir. hatanın telafisi olur ama yanlışın olmaz...

bu tür durumları asla ve asla tasvip etmiyorum. erkek arkadaşı karaktersizmiş.

yapılmaması gereken bir durumdur. bakın arkadaşlar daha öncede bu tür konularda düşüncelerimi belirttim. sözde özgürlüğün ülkeye zararı budur. erkek veya kadın fark etmez bu olaylar bir özgürlük değil sizin özgürlüğünüze darbe vuran unsurlardır. daha tetikte ve dikkatli olmanız lazım.

düşünmeye ne demeli ? hak etmiş ki yaşıyor. ilin piçlerine kanıp yapmasaymış ! mevzu bu dur. bunu mahalle baskısı olarak algılamayın. ek olarak mahalle baskısı edep anlamında 1 numaralı koruyucudur. diğer konularda durum değişir....
Uzun zamandır Duygu atıl ''lylo'' twitch rekorunu kırmıştı taht kendisindeydi fakat yaklaşık 1 ay önce unlost 139 bin kişi tarafından izlenerek twitch türkiye rekoru kırmıştır.
Uzun zamandan berlidir twitch caminasın da bulunmuyor instagram'da ara sıra bazen hikaye atıyor duygu atıl.
Duygu atıl bu hale nasıl geldi neden geldi diye sorarsanız ise insanlara çok güveniyordu aklımıza ezel filmi geliyor .

Gerçekten insanlara çok güveniyordu duygu fakat en kötü gününde bile en yakın arkadaşları arkasından atıp tuttular .

Hatta çoğu kişi duygu atıl hakkında reklamın iyisi kötüsü olmaz dediler fakat bir insan reklam için neden soyunsun ayriyeten 81 milyon insana neden rezil olsun.
Evet genç kanı hızlı akan birisi hepimiz öyleyiz kızı çok aşağıladılar gerçekten bu ona karşı yapılan çok büyük yanlıştı fakat hatasız kul olmaz sözünü bir defa daha tekrarlamak istiyorum.

Lylo Duygu atıl yapmış olduğu hata yüzünden uzun zamandan bellidir twitch yayın açmıyor kimseyle muhattap değil hayata küsmüş bir tipi var umarım bu onu yanlış yola sürüklemez.