Herkes farklı şeylerle sınanır hayatta. Eminim ki yaradılış olarak da bu şekilde sesi davranışı, ama absürt olarak hareket edildiğinde giyinim,kuşam vs. ciddi manada insanı itiyor. Şu yaşadığımız hayatta doğallık en değerlimizdir. Bir şeyin doğal olması kadar güzel bir şey yoktur. Doğal domatesle hormonlu domates gibi. Tadı rengi vs. hepsi değişir.

Bir insan kendi doğasını bozuyorsa o insanın duygusu ne olursa olsun. O kendisine samimi değil ki size olsun. Her olaya özgürlük olarak bakmayın. Bir toplumun aile,kültürüne kısaca toplum kurallarına aykırı olan her şey o topluma zarar ziyan dan başka bir şey vermez. Cinsiyetcilik kadın ve erkek arasında olan bir durumdur. zaten erkek kendisi her hangi bir cinsiyetlik söz konusu olamaz.

Kendini bozan doğallıgını bozan ne hayattan zevk alır nede bir şeylerin farkına varır. Ülkemizde bu konu üzerinden çok fazla abartı şekilde insanları uçuruma itme çalışmaları var. Siyasi olarak da yapılan eylemlerim ülkemize her hangi bir faydası olmadığı gibi zararı oluyor. Özgürlük diye bağırabilen ve eylem yaptıktan sonra elini kolunu sallaya sallaya gezen tayfalar, fakat özgürlük diye bağırıyorlar mantığım almıyor.

Ben bu şekilde çok insan gördüm daha birine bile laf atma çatma vs. olmadı hiç. İsteğim; salak salak bu tür konulara takılmak ve ülkemize zarar verecek eylemlere girmek yerine . azcık akıllarını ve mantıklarını kullanıp kendilerine ailelerine ve ülkeye faydaları olmasıdır. konuyu siyasete çekmezdim ama mutlaka biri çekecekti.

ben karşı değilim. eş cinsellik olmadığı sürece.

kendisinin yayınlarına göz attım kesinlikle ön yargı ile yaklaşmadım. fakat yayınlarında aşırı derece cinsellik ön planda. "aktifim pasif arıyorum" gibi konuşmalar vs. mutlaka şaka da yapıyorlardır fakat dışarıdan bakınca hiç de güzel gözükmüyor. sen kendini normal insan gibi görüyorsan neden bu tür muhabbetler dönüyor anlamıyorum.

bakın sevgili yazarlarım. ben insana değer veren biriyim. dini,cinsi,ırkı,rengi vs... ayırt etmem. buradaki eleştirim onun bu tercihi yapması değildir. yayınlarında absürt hareketler ile beni deli etmesidir ve sürekli cinsellik üzerine konuşulmasıdır. elbette izleyicilerin büyük bir payı var fakat bunu dile getirip konuyu kapatabilir fakat yapmıyor.

bide bu kitleden güzel prim kasar. özgürlük adı altında her türlü iğrençliği yapan toplumdan bahsediyorum.

kendisine başarılar diliyorum...