son 2 senedir twitch platformlarında sürekli karşıma çıkan yayıncıdır. Rakun diyor herkes ama ben insanların tipi ile dalga geçilmemeli bence herkez kendine yakısanı yapar sonucta .
iyayınlarını hiç takip etmeme ragmen ara sıra girip elinde gitar ile şarkı söyleyince hüzünleniyorum , küfür edince gülüyorum hak ettigi yerde kendisi yayıncılık hayatında basarılar dilerim .
Komik yayıncıdır seside güzeldir kendisini instagramda keşfetten görüp hemen twitch de yayınlarını izlemeye basladım.

1 hafta boyunca güldüm 2.hafta evde rakun gibi geziyordum
Herkes cirkin diyor adama kendisi ile beraber selfie çektim ben daha cirkinmisim ???

+ Alıntı
Ben hiç bir zaman saçma şeyleri komik görüp övmedim. övmem de !

hayatımda ne nefret ediyorsam bu adamda birikmiş. mizah desen yok, bilgi kültür desen yok, bir şeyleri görmüş geçirmişliği geç ben aşiretim dışında bir vasfı yok, rol yapma uzamanı her yayını rp dolu, samimi kesinlikle değil, şive komedisi uzaaar gider..... bu adamın o kadar fazla eleştirilecek yanı var ki, roman yazarım buraya

bakın eleştiri bir insanın görünmeyen tarafını görüp(bu da genellikle yanlış tarafı olur) inceleyip belirtmektir. bu adam sandığınız kadar komik biri kesinlikle değil. saçma sapan hareketleri sizi güldürüp ilginizi çekiyor. malesef artık "salak" tabiri ile uyuşan insanlar meşhur ediyoruz ve sonra pişman oluyoruz örnek;

-şef murat
-bahar candan
-aleyna tilki
-uçan sabri
-enes batur gibi geri zekalıları ünlü yapıp sonrasında bu adama parayı bulunca indirmeye çalışırız.

ben bu ülkede içerik üretmeyen , sadece salaklık yapmaktan başka bir işi olamayan insanların sizin üzerinizden beslenip, sanki çok başarılı bir kişi gibi hareket etmesinden nefret ediyorum. haa diyeceksiniz "izlenmelerini kendi yükseltti" :D evet her yayın açtığında "bu yayın jahrein tarafından desturlanmıştır" yazısını ben yazıyordum oraya dimi ? boostlandığı açık olan biri emek harcamış olamaz...

ya bakın bu insanlar normal hayatında böyle olduğunu felan söyleyenlere de inanmayın. hiç bir insan bu kadar salak olup aynı zamanda rezil olamaz. twitch bir show yeri oldu artık o ayrı mevzu.

ama üzüldüğüm nokta bu adamı samimi bulmanız. değil işte . bin tane kanıt gösteririm

ya neden özgeye yayın açtırdı ? nerdeydi şimdiye kadar ? kaç senedir beraberlerdi şimdi mi aklına geldi ? neden sizce açıklıyorum.

eray, jrokezh mi neydi , zeusidias mı neydi , kısaca yancıları facebooka kaçtığı için twitch de yalnız kaldı. zaten yancıları gidince izlenmelerinin düştüğünü fark ettim. bu adam 10 k lardan aşağı düştüğünü görmezken bir anda izlenmeleri düşmeye başladı.

bu salak dediğiniz insan hemen planı öne sürüyor ve azunyan özge. bide bu bağış meselesi var .

sen o kadar tepki alıyorsun, Çok para kazanıyorsan ve tepki gelirse bağış yapmak zorundasın. Bunu her parayı bulan kişi yapıyor artık alıştık sahte gösterişli bagışlara. Biri de tepki yemeden yapsa keşke. Nadir insanlar var tabi... Hiç bir insan başkasının kazancına göz dikmez. Zorla göz diktiriyorlar. Artık bu sahte gösteriş için yapılan bağışlara karnım tok.Bu kadar düşünüyorsa. Tepkiler gelmeden yapsalar ölecekler mi.En basit bir şekilde............
Gizli olması makbul derler. bu kadar tepki gelince cümle olarak da yeni karar verdikleride aşikar.

bir başka entrym de dediğim gibi genelde eleştiri yapılınca kıskançlık mevzusu açılır ben açmadan önce diyorum ki

Kıskançlık meselesini açanlar... Kıskanmamız için bir insanın gerçekten değerli başarılar ve gerçekten zeki olması gerekir. Ben ne burda acınacak şekilde bir yerlere gelmiş bir insan nede bir şeylere uğraşıp izleyici kasan birini görmedim. Sadece aptallık saçmalık ve izleyenlere acıdığım bir olay görüyorum.

Wtcn sevmem ama emin olun Wtcn başarılara imza atmış biri. O konuda hakkını yemem. Ama bu kıskançlık yapıyorsunuz dediğiniz insanın vasfı ne ki kıskanalım. Para kazanıyor diye mi ?

Kıskanmıyorum ama bu tür rezil insanların para kazanması kadar da zoruma giden bir şey yok. Hani O yancılarda vardı. Eray felan nerede onlar ? Olum hayat bu işte. Arkadaş parayı görünce kaçar gider. Bunların arkadaşlıkları bile parayla çalışıyor. Sizler hayla oturup abone olun bagış atın. Bir gün oturup hesapladığınızda keşke buna bağış atacağıma gidip dilenciye versem diyeceksiniz. Ama iş işten geçmiş olacak. normalde asla karışmam ama bu konuda ciddiyetimi koruyorum.

bence bu kadar yeterlidir...
İlk başlarda izledigimde yıllar once 10-20 kişi aynı evde yayın acıyolardı wtcn de vardı sanırsam hepsi oradan ünlü oldular.
Kemal ama kemal baska bir insan
Adı üstüne KE - MAL