2019 yılında yayınlanmış, duyurusu 2018'de yapılan bir warner bros filmidir. filmimiz, yıllardır hayran olarak çizgi romanlarını okuduğumuz batman'in azılı düşmanı joker'in nasıl ortaya çıktığını anlatıyor. ben şahsen filmine gittim ve çok beğendim, +18 olsa bile internetten izlerim, diyenler için tavsiye; gerçekten 18 yaşından küçükler için uygun olmayacak derecede bir film. Tamamen yalnız olan arthur fleck, çevresi tarafından hiç kabul görmez, onun tek arkadaşı annesidir. ona, üzgünlüğünü gidermeye çalıştığı için hep "happy" der. Fakat toplumdan dışlanmış olan arthur, artık yoldan çıkmıştır, ve onu kimse durduramayacaktır. Zengin insanların Gotham'ın en kötü zamanlarından fakirleri aşağılayıp halkı küçümsemesi, arthur'u yoldan çıkarır. Konusunu anlatırken spoiler içeriyor olabilir, aman dikkat !
elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. İlk yazımdı. Şimdiden teşekkür ediyorum izleyecekler için iyi seyirler
Onurcan Başkurt. League of legend 2019 kış ve yaz mevsiminde Istanbul wildcats’te mid ve adc olarak forma giymiştir.
İzlemedim ama sayende izliyecegim Farklı bir entry olmuş :D umarım entry lerinn devamı gelir iyi geceler :)

Umarım platforma faydamız olur böyle türk uygulamalarini desteklemeyi severim ve yanlış hatırlamıyorsam admin in bir entrysi vardı göz atmani tavsiye ederim
güzel film ve mükemmel oyunculuk var ama bir başyapıt değil yani imdb de ilk 20 ye girecek kadar güzellikte mi ?. tekrar oynasa izlenir mi bana göre ben izlemem bir kere izlemek yetecek tarzda bir film.