Köpeğiyle samimi olan birde twerk i ile meşhur olan ve herkesi assagilayan streammer yayıncı ???
bir iyi, bir kötü, yeri geldiğinde tam eleştiri yapıyor ki genellikle haklı buluyorum; ama yeri geldiğinde ise o koltuğa kıçını yayan bir adam izlenimi veriyor.
bu konuda en çok linç yiyeceğim tek yayıncı... kimse kusura bakmasın ama, bu adamın izleyici tayfası kendisinden çok daha kötü. mafya olayına inanmıyorum bu arada. ama benim bahsedeceklerim buna benzer olabilir.

ben mafya olarak bahsedilen olayın jahreinin bir alakası olduguna inanmıyorum. Evet bossladıgı yayıncılar var kesinlikle var. wtnc.kendine muzisyen,turgutuç,.... bir çok yayıncı. burdaki mesele boostlaması değil ve o kadar da karşı değilim sonuçta bir destekdir. fakat izleyicilerin bunu abarttığı bariz ortada. yani çabuk yönlendirilebiliyorlar. jahrein biriyle kavga etse kesinlikle ve kesinlikle izleyici düşüyor. jahreinin haklı veya haksız olması söz konusu değil. o kadar linç ediyorlar ki izleyiciler. orada izleyenlerin zevkini kaçırıyorlar. bu konuda izleyicilerde suçu şudur ki. jahrein çok iyi biliyor izleyicilerine ne derse inanacagını...

emin olun bu yazıyı okudugunda arkadaşlar mee leyin felan... yani kesinlikle haklı çıkma ihtimalim olmuyacak, buda oluyor ki bu adam kesinlikle ego manyak biri. ne eleştiri olursa olsun her zaman bir bahane bulup + küfür etmiştir. kaç senedir izledigim yayıncılaran bir tanesi. ama çok fazla drama yaptıgı için asla ve asla hiç bir şekilde sözlerine ve yorumlarına inanmıyacam tek kişi. haklı olsa dahi.


ben hater değilim. hiç bir zamanda linç etmedim kendisini. o kadar drama yaptı tek birinde bile laf atmadım ne de chate yazı yazdım bu konularla ilgili. ve şöyle bir konu var ki.

o istediği zaman başka bir yayıncıyı eleştirebilir fakat onu başka bir yayıncı eleştirdiğinde o yayıncının başına neler geliyor görüyoruz...

not; tüm izleyenlere lafım yok. bu şekilde yapan kişileredir sözüm. sen evet sen. milleti linç eden sen sana dedim bunları bence kendine gel ve sevgini aşırıya kaçırma

adam gayet bilgili işin eri bir adam bazen her ne kadar çekilmez birisi olsa da kendisini izlettirmeyi beceriyor ve başarısı ortada. Yayıncılar daha piyasada yokken bu adam yayın yapıyordu. Yukarı da arkadaşın dediği gibi linç olaylarını falan bilemem. Adam bu noktalara gelene kadar uzun bir süreçten geçti. Şu anda da bir yayıncı çıkıp laf ederse Jahrein'e tabi ki de adam ağzının payını verecek hakkı bu aynı youtuber diss saçmalığı gibi. Kendinden çok sonra çıkan yayıncılara meydanı bırakacağı yok. Herkes kendi ekmeğinde bu alemde. Samimi olduğu insanları da boostlayacak elbette. Sizlere soruyorum siz 15 k izlenen yayıncı olsanız en yakın arkadaşınız yayın yapıyor olsa siz arkadaşınızı boostlamayacak mısınız ? Arkadaşım güzel demişsin hoş demişsin de yok linç yok başka bişey bunlara gerek yok sosyal medya mecrası böyle artık.

Herkes jahreine sallamış adam ne güzel anlatıyor du yayında
Not : holmess kanalındaki bugün yayını izleyin.
Jahrein düsüncesi cok farklı