Gamesozluk ekibi olarak yaklaşık 3 aydır sizlere bilgi akışı sağlayamadık ve üyelerin entry paylaşımını kısıtlamak zorunda kaldık peki neden böyle bir karar alındı ;

-Bazı üyelerimiz asılsız haberler ile prim kasma peşinde oldugunun farkına vardık ve bu durumu düzeltmek için entryleri tek tek kontrol ettik ve bu düzenleme 3 ay sürdü ve bu üyeler tespit edilerek asılsız bilgiler yüzünden sözlükten uzaklaştırılmıştır.

-Tamamen Video Oyunlarda Profesyonel Olan ekibimizi oluşturup bir araya topladık,
Aldıgımız kararlar doğrultusunda genel ağırlık kategorimiz sürekli cs go üzerinden verildiginin farkına vardık ve sözlüğü şuanda sadece csgo alanı için yürütme kararı aldık .

Diğer oyunlar için Entry Başlıgı Açamıyacakmıyız ?
-Tabiki açabilirsiniz.

-Sözlüğe yeni üye olanların ilk entryleri incelenecektir belirli seviye sonrası onaylı hesap olucaktır.

-Belirli kriterlere ulaşan yazarlarımıza aylık 500 tl ödeme sağlanacaktır.

-Eskiden de oldugu gibi istedigi oyunu alamayan oyuncu kasa ekipman sorunu yaşayan ihtiyac sahihi kardeşlerimize bizler herzaman destek olduk halada olmaya devam ediyoruz.

Game Sozluk Professional CSGO TEAM upload....

GAMESOZLUK
Ne zamandır yazmıyorum, hatta bir çok kişi. Sebebi net bellidir artık yazılacak bir konu ve yeni kitle gelmemesi. Sözlüğü cidden seviyorum ve benimsiyorum. Daha öncede admine ilettiğim gibi para için yazmıyordum, hayla düşüncem sabittir. Bence eksik olan tek şey yeni kitlenin gelmemesi. Sözlük dediğimiz ortamda "her kafadan ses çıkıyor" deyimini yerine getiren bir yer olmasıdır. Adminler olarak yeni kitleye çekmeye çalışırsanız "eski" yazarlar olarak hem cevap verme hakkımız hemde yeni konular yazma istediği ve konular doğar. Yazmayı özledim diyebilirim :)