Şuan için ilk izlenimlerimi yazdığım oyun sözlüğü. Mobil görünümde ana ekran yazıları fazla büyük geldi bana. Daha ufak puntolu yazılar daha şık olabilir. Ilerleyen günlerde fikirlerimi yazmaya devam edeceğim.

yaklaşık 2 aydır sözlükteyim, başka bir sözlükte yaklaşık 1 yıl filan aktif kullandım(reklam olmasın diye söylemiyorum merak eden varsa özelden yazabilirim). bu sözlüğü görmemle hemen kayıt oldum ve 1 ay civarı sürmeden güzel geri dönüşler oldu.

ilk gözüme çarpan @lightspf yazarımız oldu. çok aktifti ve sürekli başlık açıp entry giriyordu. aslında bu sözlüğü sırtlayan yazarımızdır kendisine teşekkür ediyorum öncelikle...

yönetim ekibinde kim varsa böyle bir sözlük açtıkları için tebrik ve teşekkür ediyorum. admin çok fazla ilgili. fazla diyorum :) gerçekten öyle. sözlüğü geliştirmek için bir takım kampanyalar yapması filan taktire şayandır.

eminim daha çok geliştirmeler ve bir takım değişikler yapacaklarına eminim. ben çok beğendim sözlüğü. özellikle e spor konusunda yazarlarımız 1 numara.

sözlük büyük bir kitleye ulaşırsa, çok eğleneceğimize eminim. çünkü " 1 insan 1 fikirdir"...

saygılarımla.