Yine bir mentalite içeriği ile sizlerleyim. Örnek vericek olursak 6 veya 7 farkla öndeyiz veya gerideyiz diyelim. Önde iken rehavete kapılıp kendi oyun tarzımızdan çıkabiliyoruz. Bu sebepten maçlar 11 4 veya daha farklı skorlardan dönebiliyor. Geride iken ise oyundan kopuyoruz tilt olup yine yapmamamız gereken şeyler yapıyoruz round içinde. Bu biraz da oyun içi ekonomi ile de bağdaşıyor bir sonraki başlıklarımda ekonomi hakkında da konuşucam. Ama önceliğimiz ne olursa olsun oyundan düşüp tilt olmamak ve takım arkadaşlarımızı da buna sürüklememek.
takım oyunu oynamak gerektiren durumdur.
Bu kuralların dışına çıkmak yenerken yenilme olayıdır.
FARK AÇILDIKCA HERKESE ÖZGÜVEN GELİR BAN BİLE GELİYOR DOĞRU KONUSMAK GEREKİRSE 15-8 ÖNDEYKEN 16-15 KAYBETTİGİM MAÇI BİLİRİM SİZ SİZ OLUN TAKIM OYUNUNU BOZMAYIN.
TAKIMINIZADA BOZDURMAYIN

Bakın size bir tavsiye vereyim yani comeback olayı o kadar zor birşey değildir fakat takımına göre espor takip ediyorsanız Türkiye dünya şampiyonu olduğu zamanlarda Uruguay a karşı 11-0 yenik başlamış ve bu arayı kapatmayı bilmiş çoğu comeback lar aslında mental sen inanırsan sinirlenmeyip doğru zamanlarda doğru kararları verebilirseniz o anki takımın kimyası kaynaşmazsa neden olmasın hele o sus diyen arkadaşlarımız da bunlar yapmasa çok bilmiş olup öldükten sonra paso taktik verip yapamayınca söven arkadaşlar olmazsa daha rahat olursanız iyi olur ama unutmayın comeback zamanlarında 5v5 gibi değil 5v1 gibi düşüneceksin doğru kararı vericek sin zaten çok geriye düşmüşsen takımın kötüyse bunlar olur bu turnuvalar için değil tek falan için zaten espor takımlarında böyle ilerlemiyor