Ez global adlı bir firma var ortalıkta bu firmaya inanmayınız güvenmeyiniz ayriyeten şunun bilincinde olmalıyız arkadaşlar , hile kullanan kişiler bir yere varamaz ve eni sonunda valve anti cheat tarafından banlanırsınız bundan asla kaçamazsınız bu tarz firmalara inanıp parayla birde hile satın almayınız cünkü kesinlikle ban yersiniz paranızda boşuna gider oyuna verdiğiniz emekte boşuna gider.
Mesela bir arkadaş var adı Cihan The LEGİT yüzünü göstermez hile oynar ezglobal'in reklamını yapar.
Oyunda hiç ban yemediğini hatta global olduğunu söyler bu tarz söylemlere inanan gerçekten salaktır hilelerin amacı sizlerden para koparmaktır veya bilgisayarınızdaki bilgileri ele geçirmektir.
Sizleri bu hileyi satın almanız için zorlar.
Peki şunu hiç düşündünüz mü ?
bu adam yüzünü hiç göstermiyor neden peki ?
Korkuyor davalık olmamak için titriyor adeta bu kişi kendisine güvenmiyor siz nasıl ezglobal adlı bir firmaya güvenebilirsiniz ayrıyeten sadece paranız ve emeğiniz gidiyor dedim ya hah malesef sadece onlar değil.

bu tarz ezglobal gibi yazılımlar sizin bilgisayarınızdaki tüm bilgileri kendilerine kopyalar.
Sizlere mail üzerinden ulaşarak bilgilerinizi geri alma karşılıgında veya ifşa karşılıgında para isterler.
Ayrıyeten bunlara inanıp ezglobal adli hileyi satın alan ve ban yiyen herkeze şikayet var üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cihan tamamdır komik olabilir bende izliyorum ama ez global felan bu tarz hileler kullanmayınız bunlar sizin hem paranızı hemde kişisel bilgilerinizi kopyalayarak sizleri tehdit ederek para koparmaya çalışırlar dikkat ediniz.