kendisi yaklaşık 2 hafta önce global yayına geçegini söylemişti. çoğu kişinin bildiği üzere abazalarla ünlenmiş biri. bilmeyenlere , kendisi yayınlarda açık saçık giyinip, saçma salak danslarıyla , ergenlerin mastürbasyon malzemesi olmuştur.

çok kötü hakaretler edicem lütfen k bakmayın. bu tür olayları görmekten ciddi manada rahatsız oluyorum. bu tür insanlar her türlü hakareti hak ediyorlar. yanlış anlamayın zoruma giden kötülemesi değil. daha düne kadar türk izleyicisinin bir şeyini yalayıp büyüyen biri. avrupa siyasetcisi gibi türkleri kötülüyerek büyüme çalışıyor globalde. iğrençlik değil mi ? hainlik değil mi ?

sevgili yazarlarım. dediğim gibi daha düne kadar türkleri yalayan bu enbesil geri zekalı, kadınların yüz karası olan bu şahıs. globalde daha da nasıl milletin mastürbasyon malzemesi olma uğraşında. kendisine başarılar diliyorum iyi yalamalar.

not: yakışmıyor böyle hakaretler biliyorum ama hak edene ne yapmalı ? verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum.

evonmoss hakaret ss i
geçenlerde twitch'de videosuna denk geldiğim yayıncıdır. kendinin amacı dekolteye onem verip mini şort giyerek bazen kamera karşısında kalçasını göstererek gececi 31'ci tayfayla izlenme ve abone kasmak.

tanım : 31'ci tayfanın parasını topluyor.
yarıiletken üreticilerine silikon bırakmadığı için gpu piyasasını sıkıntıya sokan bir abla.
Alkol alıp yayın yaparak ve dekolte verip 13-18 yaş arası ergenlere sahip bir kitlesi olan streamer
Dekolte ile meme gösterip para kazanmayı akıllık ve zekilik sanıyorsa eğer o bunun salaklığıdır.
İngilizce bilgisini para çevirmek isteyen yayıncı geçen günler ingilizce konusarak yabancılara yayın yapacagım dedi .
chatinde türkçe konuşanları banlayan yayıncıdır kendisi . only english falan yazdığını görünce ilgimi çekti merak ettim bende tabi . türkçe konuşan herkezi banlıyor ve yetmiyor laf sokuyor..

Ünlü ettiginiz insana dönün bakın a be salaklar.

Not:( Kim ünlü ettiyse sözüm ona geçerlidir )