- türkiye serverları var, 5-20 ping arası oyun keyfini yaşarsınız.
- takım arkadaslarınız yeterli ingilizce ve oyun seviyesine sahiptir, info verme vb .
- lem ve üstü arkadaslar oyunun tadını asıl bu platformda alabilir.
- hile yapanlar tabii ki de var fakat diğer platformlara nazaran daha az bulunmaktalar.
- türkiye sunucularında genelde türk olduğundan söven ve troll diye tabir ettiğimiz arkadaşlar da yok değil.
- eğer oyunda türk sunucularında bulunan troll veya flamerlardan bıkarsanız, diğer sunucuları seçip daha iyi oyun ve keyfe kavuşabilirsiniz.

görüşüm ise : 200 maçlık faceit geçmişim var esea yı düşünüyorum .Faceit te oyun başında çıkan hile açan nekadar anti program gelsede çok oluyor serverleri bazen laglı oluyor kolsuz adam kaynıyor 1700 saatlik oyunum var hiç bırakmadım cs yi .pre takımım yok Hepimiz Global olunca bıraktı arkadaşlarım . Şimdi tek başıma kanser oluyorum 30 vur nafile 4 lvl 5 lvl ı geçmiyor nekadar iyi oyuncular birbirlerini eklesede herkesin zamanı birbirine uymuyor. Şu raund başına elo hesaplamadan deneyeceğim Esea yı.
Aylık ücret olayına takılmayın ping olayında internete fazladan ücret vermek yerine buraya aylık verin daha mantıklısıdır.

En azından tadını alırsınız oyunun.
Faceit'de artık sarmıyor.
Oradada hile kullanan var sanırsam son çarem esea olucaktır.
Umarım bu entryler beni yanıltmaz.
Eseayı zamanında aldım ve sorunum şudur oyunu valvenin kendini geliştirememesi yüzünden hilesiz oynamak için para vermek biraz koyuyor ama gerçekten kötü serverlar ve hile konusuna bir çözüm. türkiyedede steamdan aylık satın alınabiliniyor, fiyatıda fena değil 16 tl.

Düşünün ama cok fazla kişi yok yani gelirsede prof insanlar ile oynarsınız.
benim gibi eğer nova 1 - 2 veya daha düşük ranka sahipseniz almayın . 16-13 biten oyunda sadece 5 kişiyi vurabildim neyse ki çocuklar anlayışlılardı sorun çıkartmadılar . Ben aldım oynadım ve birdahada oynamadım ama bence siz rankınız düşükse almayın .