Rica ediyorum böyle entryler girmeyin arkadaşlar sözlüğün pskilojisini bozmayınız please :D
elanurun şarkısı kötü kabul, en azından bir çok kötü şarkıdan güzel. saçma sapan malca diss şarkıları yapıp sonuna özür videosu koyup, trend olunca tekrar diss şarkısı yapıp, kendisiyle çelişmemiş.

özür dilerim arkadaşlar hepsi şaka...

1 hafta sonra;

şimdi içinizden geçme zamanı yooov... :)))

rap eskiden anlamlı sözlerle yazılırdı. eski disslere bakın en kötüsü bile zeka kokardı. şimdi 3-5 youtuber şaklaban "sözde" rap yapıyorum diye ahkam kesemez. bunların yazdıkları sözleri freestyle bir birlerine doğaçlama söylerlerdi :) rap şuanda oyuncak olup, pop yoluna gidiyor. yeni çıkan rap parçalarından belli bir süre sonra bıkıyorum.

killa hakan eskiden böyle değildi lan. çocukların oyuncağı oldu. o adamın hayat hikayesi bile zorlukla geçti. şuanda çocuklar dalga geçiyor. nefret(ceza,dr. fuchs)- istanbul. açıp dinleyin. adamlar bu parçayı 2000 yılında çıkarıyorlar. bu adamlar bile bu kadar eleştirmiyorken milleti siz kimsiniz :) sagopa pesimist albümü. açıp dinleyin en kötü parçası hepsinden iyi.

neyse ben gene uzun uzadıya gidecem kısa kesiyorum :)

not: sende rap yapmak mı istiyorsun ? doğru yazıyı okuyorsun kanka.

kayıt stüdyosuna gidip, 150 dolar verip autotune bastırıp, 70 kere aynı sözleri tekrarlayıp, zaten beatlerin çoğu free. bir tanede beat buluğ, söyleyin. gerisini zaten 150 dolar verdiğiniz ekip hal ediyor.

şaka değil bu kadar basit dostum. o yüzden çıkan çoğu parçalar kötü. çünkü basitleşti.

artık en iyi diye bir şey yok. kim popülerse o dinlenir. işini iyi yapman sana bir şey kazandırmayacak.