Hepinize merhaba arkadaşlar,
Counter-Strike Global Offensive oyununa geçtigimiz günlerde 2 tane yeni harita eklenmişti bunlar Anubis ve Chlorine haritalarıydı her neyse bu maplara giriş yapmaya calıştıgımızda bazı bilgisayarlar da csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası verir yada oyundan atabilir hatta oyun kapanır.Görev yonetici açarak işlemi sonlandırabiliriz fakat bunlar çözüm değildir.
Bazen csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası son elde 15-14 önde götürdüğünüz bir maçta bile tek kalsanız acımaz sizlere bu hata.
Aslında bu hatanın çözümü çok basittir ;

Csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası çözüm 1
-Steama giriş yapınız üst menüler de kütüphaneye tıklayınız csgo oyunun üzerine sağ tıklayarak özelliklere tıklayınız yerel dosyalara tıklayın g oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrulayını seçmelisiniz.

Csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası çözüm 2
-Csgo kısayolunun üzerine tıklayarak Dosya konumunu açınız oyunun dosyalarını görüceksiniz o kısımda csgo/cfg/video.txt içine giriş yaparak “setting.csm_quality_level” yazan kısmı bulalım ve karşısındaki değeri 1 yerine 0 yapalım.
Not : Bu yaptıgımız işlem görüntü ayarlarıyla ilgili bir düzenlemedir karşısında 0 yazıyorsa zaten hiçbir işlem yapmamalısınız.
Csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası kolay çözümü 'de şudur ;
-Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruluyoruz bunu yaptıktan sonra bilgisayar reset atın ve sakin olun oyuna giricektir birdaha hata almıyacaksınızdır.