Takım arkadaslarından ne kadar özür dilesede eXTREMESLAND2018 turnuvada Hile Açan Forsaken 5 Yıl boyunca oyundan uzaklaştırıldı .


Forsaken açıklamasında ;
kazanma duygusunun gözünü boyadığını, oyun anlayışı konusunda kendine güvendiğini ancak oyun içi crosshair hareketlerine ve aimine güvenmediği için hile kulladığını belirtti. Ayrıca kendisine güvenen ve inanan herkesi yüzüstü bıraktığının farkında olduğunu belirtti ve özür diledi.
cs go turnuvasında optic vs india takımından forsaken oyuncusu omac başlamadan once dosyaları yerleştiriyor oyun sırasında hileyi açıyor. Turnuvada arkasında duran hakemler tarafından dikkat çektigi anda dosyaları silmeye çalışıyor bu durumu fark eden hakemler maçı hemen durduruyor.
Hakemler inceleme yaptıgında word.exe dosyasını görür görmez maç sonlandırılıyor.

Optic-india takımı turnuvadan diskalifiye edildi.

Yakalanma anı ;
uluslararası turnuvada hack açan forsaken gerçekten kafayı yemiş.
Tanım : Uluslararası turnuvada hack açan ve ülkesini utandıran Kişi ( FORSAKEN).
Bence cogu oyuncu kullanıyor badusb denilen şekilde hile , birsürü aim kayma gibi birsürü videolara denk gelebilirsiniz forsaken abartmış sanki biraz abartmasaydı hala e sporcu olabilirdi.

Edit : merak etmeyin kimse anlamaz.
Bu olay bir kişi yüzünden bütün hint milletini zan altında bırakan başlık olmuştur.
O kadar kişiden küfür yedi ..
Valve yaklaşık olarak 19 senedir hilesiz oynanabilen bir oyun yapma girişiminde bulunmadı tek istenilen şey cd 1.6 da ki gibi grafik de olsa hilesiz bir oyun oynayabilmekti 2000 yılından berlidir millete sancı çektirmeye devam ediyor. bıraktım oyunu. 20 yıldır kendini geliştirmemiş o kadar boka sarmış ki forsaken adlı beceriksiz hintli adam turnuvada bile hile açabilicek bir hale gelmiş belki bilmedigimiz daha cok e sporcu vardır. yani iyiye gideceğine kötüye gitmiş.