bu çocuğu sevin veya sevmeyin, fakat en çok haksızlık yapılmış youtuberlardan biridir...aslında bir youtuberden bahsediyorum ama, ucu gene twitche dayanacak...

youtube ilk oyun dan elini ayağını çektiği zamanlar bu çocuk da twitche atılım yapmak istedi. hayliyle tüm oyun oynuyanların yapmak istediği gibi. yaptığı zaman ise jahrein,melih uçar ve yancılarının çok izlendiği zamanlardır. sürekli twitchte drama çıkararak milletin izleyicilerini sömürüyorlardı. bu adam bu dönemde pastaya ortak olmak istedi. ilk yayın açtığı zaman 5 k izlenmeye kadar gitmişti.(yayını izliyordum)

çocuk hiç bir sıkıntı yapmadan oyununu oynuyor ona buna sallamadan devam ediyordu. tabi melih uçar ve jahrein rahat durur mu ? baktılar kaymak gibi bir kitle gelmiş, bot oyunda diye sallıyorlar. bu çocuğa da hemen yetiştiriyorlar sana "bot oyunda" dedi diye. bu da biraz abartarak küfür ediyor :)

sonra olanlar oluyor. jahrein abimiz çocuga 1 tl bağışlar atarak yayını basıyor. melih uçar abimiz de buraga ana bacı avrat sövüp bot bot diyip duruyor. burak en sonunda dayanamayıp yayını kapatıyor. sonra ben melih uçar denen dolandırıcının yayınını açıyorum. bu adam en fazla 3 4 k bulurken o gün hiç unutmuyorum 15 k izleyici vardı. adam zevke geliyordu izleyici çogalıyor diye. sonra burak oyunda buna skype dan arama felan yapıyormuş. bu arkadaşda o kadar erkek ya. mic kapatıp konuştu çocukla. sonrasında burak yayın açıp meseleyi anlatıp bir daha twitchte yayın açmadı.

bu olaylardan sonra bu adama sürekli bot dendi ve her videosu altında bot yazıları vardı. bakın ben bir fanboy değilim (bkz:yayıncı fanatikliği...) açtığım başlığa bakabilirsiniz. kimseye fanboyluk yapmam.

bu adama o kadar haksızlık yapıldı ki, kendi kitlesi 14-15 yaş arası olan yayıncı müsvetteleri bu adamı sadece çocuklar takip edebilir gibi algı yaratmında bulundular sürekli . aynı enes batura yapıldığı gibi. enes baturuda sevmem ama bu şekilde alğıları da sevmem. yani yazarlarım youtube bir tekme vurmuşken, her şeyi haklı bulunan abimizin, bu çocuğa da bir darbe ondan vurmasıdır. twitch elçisiyim diyen kişinin yaptığı haltlardan sadece biridir. bu adam sürekli drama yapmaktan başka bir şey yapmıyordu o zamanlar. doğru düzgün oyun oynamaya 2 sene önce felan başladı. sürekli drama yaptığı için yayınlarında hep yayıncıyla kavga ediyordu.

bu olaylardan 2 3 ay sonra melih uçar denen gavatın özür dilerim ama gavatın :D dolandırıcı olduğu ortaya çıkmıştır. gta kod vermedi gibi mevzular... kimse de çıkıp hayır demedi.
hatta kendisi bile kabul ettiği açıktır.

ben haksızlığa gelen biri değilim. her zaman haklının yayında olduğumu belirtiyorum. bu adam sonra altın buton alarak bot oyunda mevzusunu kapatmıştır.

içerikleri kötü değildi fakat küfürleri ile çileden çıkarabilen biriydi. büyüdükçe daha da eğlenceli olmaya başlamıştı fakat bu sefer youtube önünü kesti. şuanda 3-4 m aboneye sahip olup , 30 k izlenen tek youtuber :D ne diyelim allah yolunu açık etsin.
azalarak biten youtuber bir zamanlar youtube'daki en fazla takipçi ondaydı. şimdi baktım videoları 30-40 bin izlenmeyi anca görüyor. yazık olmuş.
eskiden o henüz çocukken hitabet, ses tonu ve renginden ötürü başarılı olabileceğini düşündüğüm ancak şu an yerlere yatmış vaziyette.
azalarak bitmiş youtuber cok da fazla olmuyor yaklasık 2 sene öncesine kadar en büyük kendisiydi.
sonradan gelen herkes geçmiş burak'ı.
Bana göre kendisi çoğu youtuber' dan iyi konuşuyor uslüp ve ahlakı cok yerindedir ama zamana ayak uyduramad. internet, teknoloji çok hızlı ilerliyor, geleceği göremedi.

Herkes yayıncı suanda ama kendisisine tavsiyem eğlence kanalına dönsün.
Her gördüğümde üzüldüğüm youtuber
3.2 M aboneye sahip izlenmesi cok düşük kendisine yazık ediyor.
Youtube dünyasında üzüldüğüm tek insan diğerleri gibi fazla para istemiyor sanırsam.