evet sevgili yazarlarım, milletin çöp çöp diyip ama 30 k izlenen kanalı. ben bu kanalı 1 2 kere sadece tespit ve gözlem yapmak için izledim. bakın ben insanların hayatına karışmayı seven biri değilim. ama sevgili arkadaşlar bu yapılan programda biri de bana mantıklı şeyler söylesin.

Bu kanalın en çok izlenme sebebi tamamen orada bulunan insanların yaşadığı hayat ile alakalıdır. İnsanımız sanıyor ki bu kişiler hep böyleler. Bu sahtelikleri yayınlayanlar para kazandıkları için ne yazsakda ne çizsek de boş. Orada bulunan insanlar daha düne kadar. Bu şekilde yapılan yayınları eleştirip aynı haltı yemeleride ayrı bir soru işareti. o kadar çok sahteliklere sahipler ki, ellerinde bira sürekli eğleniyoruz havasında geçti sürekli. ben bir genç olarak asla ve asla tasvip etmediğim olaylar dönüyor. onların ve bizim yaşamak istediğimiz hayat bu değil. özür dilerim fakat örneğimi maruz görün;

porno izlerken orda ki kızların gerçek olduğuna inanmak gibi bir şey buda. dizilerde gördüğümüz olayların ve karakterlerin gerçek olduğunu sanmamız gibi. allah aşkına öz eleştiri yapalım, kim sevgili olmayıp da olması için dua etmiyor ? edilebilecek bin türlü dua varken neden ? ek olarak sevgililik ciddi bir makam iken şuanda oyuncak olmuş durumda değil mi sizce ? beni yanlış anlamayın, bu mesele ciddi manada benim yüreğimde bir sızıdır. ben kardeşlerimi gördüğümde işi gücü sadece sevgili,cinsellik,ortam vs... gibi şeylerle boş boş uğraşlara özenmesini istemiyorum... çok mu ?

bu kanalda yapılanlar tamamen sahtelikten başka bir şey değildir. bakın ordaki kızların sürekli açık ve müstehcen giyinmesini ne olarak görüyorsunuz ? özgürlük mü ? veya avrupa özentiliği mi ? veya sadece abazaları çekip daha çok izlenme arttırmak mı ? ben orada yaşayan bir kız olsam öncelikle özgürlüğümden çok etrafımda ki erkeklerin bana olan saygıları azalmasın diye hanım efendi olurum. yani giyinmekten önce saçma salak hareketler yapmazdım. kızların hal ve hareketleri öncelikle giyinimlerinden önce deli etti.

bakın sevgili yazarlarım beni bir dindar kişilik olarak görmeyin. Ben türküm... biz türk gelenek göreneklerimizde bile bu tür ortamlar,eğlenceler aile içinde yapılan bir husustu. biz islama geçmeden önce bile islam gibi yaşıyan bir millettik. gerçekten bu tür programlar sadece dinimizden değil, ata mirasımız gelenek, göreneklerimizi de unutturuyor. bugün bu tür giyinimleri,ortamları özgürlük sananların, farkında olmadan kendi türklüğüne bir kazık atıyor.

özgürlük bu değildir...

Cok garipler birbirlerinin arkasından konusuyorlar , sonrada hicbirşey olmamış gibi takılıyolar hey allahım heyy
Tanım :

- 10 odalı bir ev (havuz şart ama)
- dekolteli bir sunucu
- 5 6 tane yavşak , 1 2 düzgün insan
Cok salak insanlar arasından oluşan programlardan biri. twitch gibi abaza dolu bir platformda tam da kitleye uygun olarak yayınlandığı ve içinde 12-18 yaş arası kitlenin hayran olup parlattığı özünde bomboş insanların bulunduğu programdır ayrıca.
izleyici kitlesinin 14-15 yaş ortalamasına sahip olduğu bir ortama efes sponsorluğunda kovayla bira getirilmesinin büyük bir hata olduğunu düşünüyorum

Tanım : gelecek nesile kötü örnek.

Gerci gelecek nesil evonmoos göğüslerini görmek icin abdye füze atarlar
Boş programdır diğer yazarımız yazdıgı gibi gelecek nesili tehdit ediyor.

Bu arada hic bayan birisini bigboslayf izlerken görmedim acaba bizim erkekler cok mu abaza
Bi ara açıp merak ettim lakin izlerken onların adına utandım , twitch tabanlı 15 günlük, 5 erkek ve 5 kız bir evde canlı yayınlar ...
bigbosslayf programı da yeni nesillerimizin zekasıyla,aklıyla hiç olmamış derecede aptal yerine koymaya ve onlarla dalga geçmeye devam ediyor. peki bu programın ve programdaki fenomenlerin ülkemiz için bile faydalı hareketleri bile olmuyor .
Peki kim kaybediyor ?ülkemin insanının kaybettiği kesin.

Öneri : Gelecek nesilimiz inşallah dogru yolu bulur