Besiktas Kadın Takımı oyuncuları organizasyonla yollarını ayırdı ve Copenhagen Flames Ka takımından yetenekli Michaela "mimi" Lintrup ile beraber yeni bir organizasyon aradıklarını duyurdular.

Zainab "zAAz" Turkie çevresindeki ekibin, 2018'in ortasında eski RES ekibinin imzasıyla CS: GO'ya giren Türkiye merkezli organizasyonla sözleşmeleri uzatmayacağı ortaya çıkmıştı

Ekim ayının ortasından bu yana Beşiktaş kadrosu tam bir kadro sahasında mücadele etti, o sırada Meyssa "Missa" Bellouati'nin ayrılması nedeniyle etkinliklerde stand-in'lere başvurdu ve en önemlisi Alexandra ile birlikte Çin'deki NEST Pro Serisi Kadın turnuvasında ikinci oldu. "yirmi3" Timonina **stand-in.

Kadro şimdi mimi ilavesi ile sonlandırıldı. 22 yaşındaki Dane, Copenhagen Flames ile anlaşmasını eski takım arkadaşları Julia "juliano" Kiran ve zAAz ile birlikte oynamaya devam etmemeye karar verdiğini duyurdular. Geçmişte, üçlü IEM Challenge Katowice 2016 ve Copenhagen Games 2017 Female'deki ilk yerler de dahil olmak üzere bu üçlü güzel bir yıl geçirmişti.

Parasız bonservis ücretiyle yeni bir organizasyon arayan işte bu beşli;
İsveç **Zainab "zAAz" Turkie
İsveç** Julia "juliano" Kiran
Danimarka **Michaela "mimi" Lintrup
Hollanda** Petra "Petra" Stoker
Rusya **Anastasia "kr4sylya" Khlobystina


HLTV