kendisini 4-5 senedir takip ediyorum. olaylara taraflı değil objektif bakan biri oldu her zaman ve bu çizgisinden çıkmadı. abimiz öncesinde sanat ve tasarım odaklı gidiyor ve çok güzel bir sunumla hem bilgilendiriyor,hemde eğlendiriyordu. sonra abimiz uzaya çıkmaya karar verdi ve yoğunluk olarak uzay videoları çekmeye başladı. baya yoğunlaştı hemde çok nadir sanat ve tasarım ile ilgili videolar çekiyordu. e tabi uzat yaratıcının bir eseridir tabi. hayran olmamak ne mümkün.

bir çok canlı yayınlar yaparak, ingilizce kaynakları türkçe şekilde anlattı. bu adamın siyasi vs... hiç bir şekilde ayrım yapmadan sevmemin sebebi. tamamen para kazanma odaklı değilde. bilgi odaklı davrandı sürekli. kaliteli bir metinle ve kaynaklarıyla yardımcı oldu. bize umutlar vererek sizde yapabilirsiniz ışıklarını verdi. bu adam sayesinde eminim bir çok genç işlerine motive oluyordur.

adamın eleştirilecek bir yayını görmedim şuana kadar. adam evinde gücünde güzel bir aile yaşamı sergileyen. şaşalı bir hayatım var gibi, gösteriş yapma gibi bir derdi olmadı hiç bir zaman. parasının hakkını veren nadir sevdiğim insanlardandır.

ben kolay kolay birine hayran olmam fıtratımda yoktur. yani hayranlığım bir insan için en fazla yaptığı işle alakalı olur. ama bu adam için aynı şeyler söz konusu olmuyor. adamın yaşantısı bile gösterişten uzak, içiyorum sıçıyorum havasında bir kere görmedim bir kere. emin olun çok parada kazanıyordur. ama hak edene ses çıkarmak ne haddimize efendim.

saçma sapan işlere kalkışmadı, yaptığı işlerde başarılı olmuş biri sonuçta.

başarılarının devamını ve ailesi ile mutluluklar diliyorum