holy çok fazla takım değiştiren bir oyun o yüzden tüm takımlardan bahsetmem nerdeyse imkansız o yüzden başarı elde ettiği takımlardan söz edeceğim...

Profesyonel kariyerine Dark Passage forması altında başlayan HolyPhoenix, uzun bir süre boyunca Dark Passage için mücadele etti. ilk şampiyonluğuna da dp ile aldı. 2013’ten 2015 kadar Dark Passage da oyanadı. bu uzun süreçte takımıyla birlikte bir çok başarı elde etti. Dp dönemi oldukça başarılı geçti. holynin en güzel ve hızlı seneleri. en iyi nişancı oydu bu yıllar. başka rakibi yoktu yani. 2015 senesinde dp ile yollarını ayırdı. HWA Gaming’in yolunu tuttu. Ancak yeni takımı Holy’e yaramadı. dp den ayrıldıktan sonra holynin çöküş dönemide başladı. hwa da iyi bir oyun sergilemedi. HWA dan ayrıldı. 2017 senesinde tekrar dp ye döndü fakat bekleneni veremedi dp e-spor tarihinin en kötü zamanını geçirdi ve ligi 7ci sırada tamamladı. HolyPhoenix, başarısız geçen başka bir sezonun ardından Royal Bandits’in yolunu tuttu. bu takımla uyumu güzel olup kendisini bulmuştu. 2018 sezonu final oynadılar fakat supa kupayı kaptırdılar.

şuanda beşiktaştan tekrar royale transfer oldu. kariyerinde 9 takımla oynadı. türkiyenin en iyi nişancılardan 1 tanesidir ve bence en tecrübe sahibi oyuncusudur.

not: merak eden için oynadığı takımlar ;

Dark Passage

Aces High

HWA Gaming

Beşiktaş

Low Priority

Huma

Crew e-Sports

ThunderX3 Baskonia

Royal Bandits